Aké benefity Fortinetu prinesie akvizícia spoločnosti enSilo?

|

Vďaka kombinácii s enSilo, popredného poskytovateľa pokročilej bezpečnosti koncových bodov plánuje spoločnosť Fortinet priniesť vylepšenú verziu bezpečnostného riešenia Fortinet Security Fabric tak, že poskytne úplný súbor funkcií detekcie a reakcie koncových bodov (EDR). Tým sa plne automatizuje ochrana pred pokročilými hrozbami s funkciou reakcie na incidenty v reálnom čase.

Integrácia spoločnosti enSilo s bránami Fortigate, FortiSIEM, FortiSandbox a FortiClient pomáha podnikom získať lepšiu viditeľnosť koncových bodov a úzko koordinovanú dynamickú kontrolu sieťových, užívateľských a hostiteľských aktivít v ich prostredí. Poskytovatelia služieb môžu takisto extrahovať celú hodnotu takejto integrácie a poskytovať komplexnú a účinnú službu riadenej detekcie a reakcie (MDR).

„Podľa prieskumu ESG túto problematiku považuje až 76 % organizácií za komplikovanejšiu ako pred dvoma rokmi,“ hovorí Dave Gruber, hlavný analytik ESG. „Predajcovia ako Fortinet riešia tento problém vytvorením integrovanej platformy zabezpečenia naprieč koncovými bodmi, sieťovou a cloudovou infraštruktúrou. Prechod na natívne pridanie automatických funkcií EDR spoločnosti enSilo na platformu Fortinet by mal zlepšiť a zrýchliť koreláciu varovaní, čo by malo viesť k rýchlejšej detekcii hrozieb a reakcií na incidenty. “

Diferencovaná ponuka spoločnosti enSilo bude prospešná pre podniky a poskytovateľov služieb všetkých veľkostí:

  • Patentované technológie sledovania kódu, ktoré umožňujú a kontrolujú zhodu s PCI a HIPAA.
  • Ľahký agent s ochranou vo viacerých operačných systémoch vrátane systémov Linux, Windows a MacOS.
  • Unikátna koordinovaná bezpečnosť pre internet vecí (IoT) prostredníctvom integrovaného riadenia prístupu a zabezpečenia koncových bodov.
  • Flexibilita v nasadení a v cloude s multifunkčným obdobím a možnosťou škálovania koncových bodov.
  • Odozva na incidenty a forenzné služby poskytované tímom expertov v oblasti kybernetických hrozieb.

Zdroj: oficiálna tlačová správa spoločnosti Fortinet