Na lepšiu verziu ITShare.sk sa môžete tešiť už čoskoro. Pracujeme na nej.Tím Veracomp Slovakia

Má vaša firma viacero pobočiek? Prihláste sa na virtuálnu konferenciu k SD-WAN

| ,

Spoločnosti, ktoré môžu mať stovky alebo dokonca tisíce pobočiek ako napríklad banky a poisťovne, vyžadujú škálovateľné a flexibilné pripojenie. Pripojenia musia poskytovať nielen škálovateľný prístup ku kritickým zdrojom, ale takisto zachovať súkromie a integritu jednotlivých vlastníkov, a zároveň chrániť základné a cloudové zdroje pred pobočkovými sieťami LAN, ktoré nie sú plne kontrolované centrálou.  Prečo by vás konferencia mala zaujímať a aké výhody prináša Secure SD-WAN?

Spoľahlivé Secure SD-WAN riešenie je nevyhnutné pre urýchlenie sprístupnenia geograficky rozptýlených pobočiek k využívaniu základných podnikových aplikácií a služieb. Všetky potrebujú konektivitu, bezpečnosť a možnosť zjednotenej správy, aby poskytovali čo možno najlepšiu používateľskú skúsenosť, a navyše aj s možnosťou zaobchádzať s každou pobočkou ako so samostatnou entitou vždy, keď to situácia vyžaduje.

,,Čo sa týka konektivity, SD-WAN riešenie by malo poskytovať dynamické a škálovateľné pripojenie, ako aj ovládanie a riadenie dátového prenosu na zabezpečenie optimálneho výkonu, rozpoznávanie aplikácií kvôli rýchlemu a bezproblémovému pripojeniu k zdrojom, a sledovanie kvality liniek a opatrenia pre sub-sekundové prepínanie na náhradné linky za účelom ochrany aplikácií citlivých na latenciu pred rizikami ako sú jitter a strata paketov”, uvádza Peter Kočík, System Engineer zo spoločnosti Fortinet.

Vypočujte si ako môžete zlepšiť užívateľskú skúsenosť pomocou konektivity, bezpečnosti a možnosti zjednotenej správy. Registrovať sa môžete cez link TU.

Registrovať sa môžete aj TU 👉 https://bit.ly/3kDdqQ3

Na virtuálnej konferencii sa predstavia aj príklady z praxe

Témou virtuálnej konferencie bude riešenie Fortinet Secure SD-WAN a aké výhody ponúka v porovnaní s WAN technológiami. Cieľom bude nie len predstavenie jednotlivých výhod, ale aj ukázať automatizáciu určitých činností cez FortiMananager a predstaviť príklady z praxe od svetového integrátora komunikačných produktov a služieb Orange Business Services.

Konferencie sa zúčastnia IT odborníci ako Václav Molík, Major Account Manager a Peter Kočík , System Engineer z Fortinetu či Jiří Lazorčák, Senior Network Specialist zo Sigma Soft či Ondřej Večl, System Engineer  z Veracomp  s. r. o. Konferenciu bude sprevádzať Naďa Bogdányi, Head of Marketing Departement z Veracomp Slovakia a Veracomp s. r. o.

Možnosť registrácie zdarma a celú agendu si môžete pozrieť TU.  Konferencia prebehne online 19. novembra 2020, od 9:00 do 12.00.