Na lepšiu verziu ITShare.sk sa môžete tešiť už čoskoro. Pracujeme na nej.Tím Veracomp Slovakia

Potrebujete rýchlu obnovu a zálohu dát či upgradovať svoje zariadenie bez vplyvu na jeho výkon? Máme riešenie, s ktorým ušetríte ešte aj na IT rozpočte!

| ,

Efektivita úložiska je kľúčová. Neuveriteľná hustota zápisu dát v porovnaní s rotujúcim (hard) diskom storage je jeden z dôvodov, prečo toľko IT organizácií presúva svoje dátové úložisko na all-flash diskové polia. Flash znamená najlepšiu kombináciu kapacity s výkonom, energiou, chladením a poplatkami za hosting. A kto by nechcel ušetriť na svojom IT rozpočte? Tieto úspory sa zakladajú na vysokom výkone, jednoduchej správe a spoľahlivosti s modernými all-flash systémami ako Pure Storage, ktorý teraz prichádza na Slovensko.

Pure je vo svojom srdci softvérová spoločnosť, ktorá buduje rôzne druhy softvéru

Výkonný hardvér pohaňaný moderným softvérom. Pure Storage nezamrzol v histórii. Svoj jedinečný hardvér dopĺňa o moderný softvér. Samozrejmosťou je instantná záloha a obnova dát a výkon, ukladanie, indexovanie a analyzovanie nepretržitého streamu 50 TB nových dát denne z IoT 365 dní v roku. Umelá inteligencia pomáha optimalizovať ukladanie dát. Skutočný Active-Active Cluster s balancingom výkonu, otvorené API alebo integrácia s kľúčovými DevOps produktmi svedčí o tom, že Pure Storage nepodceňuje žiaden typ softvéru.

Dáta sú novou ropou

Pure umožňuje zákazníkom ukladať tieto údaje a rozumieť im. Pomohol vytvoriť prílivovú vlnu, ktorá v súčasnosti prechádza celým odvetvím a sústreďuje sa na dva nezvratné trendy, a to prechod od:

  • tradičných rotačných diskových jednotiek na ALL-FLASH,
  • 3-ročného nakupovacieho cyklu storage k využívaniu storage ako služby – ako v dátovom centre, tak aj v cloude.

Od začiatku sa Pure zameriava na jednoduchosť využitia svojich produktov bez manuálu, čo  zákazníkom umožňuje sústrediť sa na inovácie namiesto obáv, ako spravovať svoje úložisko.

Výrobcovia úložísk roky hľadali možnosť, ako vložiť viac dát do menšieho priestoru, čo viedlo k posunu na all-flash systém. Pure je osvedčený líder v tejto oblasti od skorých začiatkov FLASH so zamarením na neustále sa rozvíjajúce technológie na efektívne ukladanie rastúceho množstva dát.

Kde sa dozviete viac?

Veracomp Slovakia, VAD distribútor s pridanou hodnotou, sa hrdo pýši prírastkom Pure Storage s extrémne rýchlymi diskovými poľami založenými na FLASH storage. „Svojím jednoduchým prístupom k dátovému centru, šetrením nákladov na manažment, jednotnou dátovou platformou a extrémne rýchlymi diskovými poľami založenými na FLASH storage poskytuje táto spoločnosť all inclusive storage už viac ako 11 rokov,“ spresňuje Hana Llanaj, Business Development Manager pre Pure Storage vo Veracomp Slovakia.