Skupina Veracomp – distribútor IT riešení už aj v Maďarsku

| ,

Skupina Veracomp rozširuje svoj distribučný kanál na trhu IT a od 1. apríla ponúka IT riešenia aj v Maďarsku.

V našej časti Európy bolo Maďarsko posledným miestom na mape geografického rozvoja skupiny Veracomp, teraz je však už ďalšou plnohodnotnou súčasťou jej medzinárodných pobočiek.

„Maďarsko je jedným z najdôležitejších trhov s IKT v strednej a východnej Európe. Sme hrdí, že môžeme expandovať práve tu a spolupracovať so špičkovými odborníkmi s bohatými skúsenosťami a kvalifikáciou,“ hovorí Adam Rudowski, generálny riaditeľ skupiny Veracomp Group.„Od začiatku ponúkame vysokú úroveň odborných znalostí v oblasti presales, ako aj postsales. Naši partneri sa taktiež môžu spoliehať na naše regionálne znalosti týkajúce sa podnikového poradenstva, prípadových štúdií a technickej podpory. Tento rok sa chystáme rozvíjať aj portfólio dodávateľov v oblasti bezpečnosti, zjednotenej komunikácie, sieťovania a ukladania dát. Veracomp ponúka v regióne viac ako 150 značiek určených či už pre oblasť SMB, alebo podnikový a telekomunikačný trh. Väčšina z nich bude v našej ponuke čoskoro k dispozícii,“dodáva A. Rudowski.

Adam Rudowski, Veracomp group
Adam Rudowski,
generálny riaditeľ skupiny Veracomp Group

Spoločnosť Veracomp bude v Maďarsku obchodným partnerom ponúkať prístup k vyspelým riešeniam kybernetickej bezpečnosti, ktoré oceňujú používatelia a nezávislí odborníci, ako je napríklad Gartner. Ponuka zahŕňa distribúciu produktov od spoločností ako Gigamon, Infoblox, Proofpoint, Tenable, Sophos, F-Secure, Kaspersky a Clearswift.

Tie zaručujú vysokú úroveň bezpečnosti IT vrátane ochrany pred útokmi DNS a stratami dát a nahliadnutia do analýzy siete a prenosu. Už v apríli budú mať systémoví integrátori možnosť osloviť riešenia Primary Storage Arrays, ktoré poskytuje svetový líder v tomto segmente – PureStorage.

Rovnako ako aj v iných odvetviach bude skupina Veracomp využívať svoje výhody nielen na základe produktovej ponuky, ale aj technickej a obchodnej podpory a odborných znalostí.

„Naši obchodní partneri v Maďarsku sa budú môcť spoľahnúť na plné nasadenie tímu Veracomp. Poskytneme im potrebné know-how a odborné poradenstvo. Samozrejmosťou bude kvalifikovaný personál v oblasti bezpečnostných riešení s dlhoročnými skúsenosťami,“ uzatvára Tamas Forjan, generálny riaditeľ spoločnosti Veracomp Kft.

_______________

Skupina Veracomp je popredný distribútor s pridanou hodnotou v oblasti IKT riešení. Spoločnosti skupiny sú priamo zastúpené v Poľsku, Českej republike, na Slovensku, v Rumunsku, Chorvátsku, Bulharsku a Maďarsku a vykonávajú distribúciu v 19 krajinách strednej a východnej Európy. Skupina Veracomp dodáva komplexné IT riešenia, ktoré sa používajú vo všetkých obchodných odvetviach.