Veracomp privítal vo svojom portfóliu Ekahau. Aké výhody to prinesie partnerom?

| ,

Férový český VAD distribútor Veracomp naďalej rozširuje svoje portfólio o zaujímavé produkty. Najnovšie doň pribudol americký výrobca v oblasti riešení podnikových bezdrôtových sietí – Ekahau.

Spoločnosť Ekahau je globálny líder vo svojom odbore. Softvérové a hardvérové riešenia Ekahau pomáhajú maximálne efektívne navrhnúť a spravovať bezdrôtové siete: minimalizujú čas nevyhnutný na nasadenie siete a zaisťujú dostatočné bezdrôtové pokrytie. Sú nasaditeľné vo všetkých priemyselných odvetviach, hodia sa pre všetky typy projektov a budovanie infraštruktúr s rôznou úrovňou zložitosti.

Celosvetovo používa riešenia Ekahau vyše 15 000 užívateľov, z ktorých 100 vlastní 500 spoločností z rebríčka Fortune.

Partnerom sa tak otvárajú ďalšie obchodné príležitosti hneď v niekoľkých vertikálach: od zdravotníctva cez školstvo až napríklad po priemysel.

„Nie je nič horšie ako zlá Wi-Fi,“ hovorí Tomáš Barta, Channel Sales Manager zo spoločnosti Veracomp, ktorý bude mať produkt na starosti. „Pokiaľ partner túto príležitosť správne uchopí, môže si otvoriť dvere k novým a zaujímavým projektom – od merania až po návrh novej siete,“ dodáva Barta.

Aké sú hlavné výhody produktu Ekahau v skratke?

Ultrarýchle Wi-Fi plánovanie

Možnosť presne navrhnúť vysokokapacitnú sieť Wi-Fi na základe vašich požiadaviek.

Prieskumy siete Wi-Fi

Nástroj prieskumu siete Wi-Fi spoločnosti Ekahau umožňuje jednoduché, ale veľmi komplexné overenie pokrytia a výkonu siete Wi-Fi.

Troubleshooting

Hĺbkové testovanie konfigurácií a metrík prístupového bodu, aby ste identifikovali bežné problémy, ako sú diery pokrytia, interferencie bez Wi-Fi, nadmerná kapacita, vysoké využitie kanálov a nefunkčné zariadenia.

Automatické podávanie správ

Možnosť vytvárať ľahko interpretovateľné správy za celý projekt Wi-Fi jediným kliknutím alebo vytvárať plne prispôsobené správy podľa vašich konkrétnych projektových potrieb.

Distribučná zmluva je platná pre Českú aj Slovenskú republiku, pričom Veracomp je jediným autorizovaným distribútorom pre obe krajiny.

Viac informácií a potrebné kontakty nájdu partneri tu.