Veracomp Slovakia posilňuje svoju pozíciu a naberá nových členov do svojho obchodného tímu

| ,

Veracomp Slovakia, VAD distribútor IT produktov, ktorého cieľom je dodávať funkčné a bezpečné riešenia z rôznych oblastí IT, prijal do svojho obchodného tímu štyroch nových ľudí. Ich predchádzajúce skúsenosti z IT sveta chce spoločnosť  zužitkovať na budovanie a rozvíjanie ďalších obchodných príležitostí, ako aj starostlivosť o kľúčových zákazníkov spoločnosti.

Na pozíciu Business Development Manager nastupuje Miloš Droščín, ktorý sa bude starať o IT výrobcov Trend Micro, CyberArk a LOGmanager. Zákazníkov a partnerov svetového lídra IT riešení Fortinet, ako aj nové príležitosti bude mať na starosti Ondrej Kis na pozícii Fortinet Business Development Manager. Ondrej Kováč zúročí svoje skúsenosti ako Senior Sales Engineer a do jeho portfólia budú patriť výrobcovia Trend Micro, CyberArk a LOGmanager. Všetkých výrobcov Veracomp Slovakia bude mať na koncovom trhu na starosti Tomáš Baksa ako Business Development Manager.

Zaujala najmä vízia, dôraz na dobré vzťahy a firemná kultúra

U všetkých zavážilo viacero faktorov, pre ktoré sa rozhodli prijať ponuku pracovať pre Veracomp Slovakia. „Jedným z kľúčových faktorov je firemná vízia. Na všetko sa snažia pozerať z dlhodobého hľadiska, pričom dbajú na dobré vzťahy so svojimi partnermi a zákazníkmi a chcú byť pre nich neustálou podporou. Možno povedať, že s viacerými majú až silno priateľské vzťahy. Ďalším faktorom je ich firemná kultúra, ktorá si výrazne zakladá na vzájomnej dôvere a kladie zamestnanca a jeho pracovný i osobný rast na veľmi vysokú priečku. Ešte stále je na Slovensku málo spoločností, ktoré si na tom dávajú záležať,“ uvádza Tomáš Baksa.

Cieľom je podpora kľúčových zákazníkov, nové príležitosti a upevnenie lídra v oblasti IT

Na svojich pozíciách sa chcú noví kolegovia sústrediť na budovanie vzťahov s kľúčovými zákazníkmi a vytváranie nových obchodných príležitostí. „Pevne verím, že nová posila nám prinesie nové obchodné príležitosti a rast spoločnosti a zároveň upevní našu pozíciu lídra v oblasti IT nielen na Slovensku, ale aj v Čechách. Všetkým im veľmi držím palce a teším sa na spoluprácu s nimi,“ uzatvára Petr Janda, CEO Veracomp Slovakia a Veracomp, s. r. o.