Na lepšiu verziu ITShare.sk sa môžete tešiť už čoskoro. Pracujeme na nej.Tím Veracomp Slovakia

Veracomp vo svojom portfóliu víta Kemp

| , , ,

Čo táto novinka prináša jeho partnerom?

Veracomp ako férový distribútor s pridanou hodnotou pracuje na kontinuálnom rozširovaní svojho produktového portfólia, ktoré v súčasnosti tvoria produkty prevažne z oblasti sieťovej bezpečnosti, infraštruktúry a open source software. Produktové portfólio najnovšie posilní Kemp, ktorý je v celosvetovom meradle najobľúbenejším virtuálnym load balancerom s viac než 100-tisíc inštaláciami v 138 zemiach.

Kemp poskytuje svojim zákazníkom vysokú mieru bezpečia a maximálnu dostupnosť aplikácií. K prínosom riešenia patrí jeho jednoduchá implementácia, flexibilný systém licencovania a v neposlednom rade taktiež technická podpora na tej najvyššej možnej úrovni. Tieto dôvody vedú k tomu, že riešeniam od spoločnosti Kemp dôverujú i veľké nadnárodné spoločnosti na čele s NASA, Amazonom a UPS.

„Som veľmi rád, že dlhoročná spolupráca s Flowmonom sa práve posúva na ďalšiu úroveň a my vo svojom portfóliu produktov môžeme privítať aj Kemp. Najnovšie teda budeme našim partnerom poskytovať aj celosvetovo úspešné a široko využívané riešenie, ktoré ponúka ideálne nástroje zvyšujúce komfort koncových užívateľov pri využívaní obľúbených aplikácií,“ hovorí Petr Janda, CEO spoločnosti Veracomp.

„Máme radosť, že náš dlhoročný partner Veracomp zaradil do svojho portfólia na českom i slovenskom trhu produkty z portfólia Kemp. Podpora lokálneho distribútora je výhrou predovšetkým pre partnerov a zákazníkov, ktorí tak budú mať ľahšiu cestu k zaisteniu dostupnosti a funkčnosti svojich kľúčových systémov,“ uviedol Jiří Mazal, Sales Director pre CZ a SK región vo Flowmon Networks / Kemp.

Partneri Veracompu sa v priebehu apríla môžu tešiť na kick-off webinár, na ktorom dôjde k oficiálnemu predstaveniu nového prírastku do produktového portfólia.