Na lepšiu verziu ITShare.sk sa môžete tešiť už čoskoro. Pracujeme na nej.Tím Veracomp Slovakia

Zažite opäť networking na virtuálnej integračnej konferencii „Spoznajte výhody bezpečnej digitálnej infraštruktúry“

| ,

Tlačová správa

Bratislava 13. máj 2021

Už 3. júna sa môžete tešiť na virtuálnu konferenciu plnú inšpiratívnych prednášok zameraných na tému spoľahlivej digitálnej infraštruktúry. Konferenciu organizuje Veracomp Slovakia, IT distribútor s pridanou hodnotou, a uskutoční sa prostredníctvom gamifikačnej virtuálnej platformy Virbela. Aké témy odznejú, kto sú spíkri a partneri konferencie a ako spomínaná platforma funguje, sa dočítate v správe nižšie.

Transformujte svoj biznis do spoľahlivého digitálneho sveta

Digitálna transformácia je v biznise jednou z najskloňovanejších pojmov súčasnosti, keďže je to práve jej prevedenie, ktoré odlišuje priemerné spoločnosti od tých špičkových. Aj tu je kľúčovým faktorom otázka bezpečnosti a voľby kvalitných nástrojov na jej zabezpečenie. Vzhľadom na skutočnosť, že dnešná firemná infraštruktúra je spravidla veľmi komplikovaná, je úplne nereálne zaobísť sa bez kvalitného prepojenia, čiže integrácie väčšieho počtu nástrojov.

„V rámci konferencie sa pozrieme nielen na jednotlivé technológie, ale aj na ich efektívne integrácie, ktoré vám pomôžu posunúť zabezpečenia vašej spoločnosti ešte na vyššiu úroveň,“ uvádza Peter Csicsay, Sales Director zo spoločnosti Veracomp Slovakia. „Konferencia sa bude venovať integrovaným riešeniam, ktoré v rámci rozčlenenia podľa bezpečnostného frameworku NIST 800-53 na identifikáciu, ochranu, detekciu, reakciu a následnú obnovu pomôžu získať maximum z už implementovaných technológií či správnym prepojením efektívne ošetriť bezpečnostné hrozby,“ dopĺňa P. Csicsay.

Konkrétnu agendu a link na registráciu si môžete pozrieť TU.


Stretnite sa so skúsenými odborníkmi z IT

Tešiť sa môžete na spíkrov nielen z Veracompu, ale aj z líderských spoločností ako Fortinet, Red Hat, Trend Micro, Extreme Networks, Gigamon, CrowdStrike, Proofpoint, Flowmon a KEMP. Podľa organizátorov je možné, že ešte pribudnú ďalší partneri.

Ako sa prihlásiť a ako platforma funguje?

Konferencia prebehne vo virtuálnom prostredí Virbela, kde si každý z účastníkov vytvorí svojho „avatara“, s ktorým sa bude môcť voľne pohybovať. Na prístup do virtuálneho priestoru je potrebné stiahnuť si aplikáciu a vytvoriť účet.  Následne sa môžete zúčastniť prednášok či tešiť sa z pocitu nadobudnutého kontaktu s účastníkmi formou networkingu.

Ukážka virtuálneho eventu na platforme Virbela

„Súčasná situácia nám ešte nedovoľuje vidieť sa osobne, ale vďaka tejto gamifikačnej platforme sa tomu môžeme aspoň trochu priblížiť. Aj preto sme sa rozhodli pre platformu Virbela. Po stiahnutí aplikácie si každý z účastníkov vytvorí svojho ,avatara‘ pomocou rozmanitého výberu tvárových prvkov a možností oblečenia. Avatari umožňujú používateľom aktívne nadväzovať vzťahy s ďalšími účastníkmi na konferencii či vyjadrovať svoje emócie,uvádza Naďa Bogdányi, Head of Marketing Department z Veracomp Slovakia.

Virtuálna konferencia prebehne 3. júna od 9.00. Všetky informácie a registráciu nájdete TU.