Na lepšiu verziu ITShare.sk sa môžete tešiť už čoskoro. Pracujeme na nej.Tím Veracomp Slovakia

Zrýchlite a vylepšite pripojenie ku cloudu a WAN

|

Výkon je ústredným prvkom celého rozvoja podnikania a digitálnych inovácií a všetky hlavné pokroky vo výkone sa začínajú vývojom nového, účelového hardvéru navrhnutého na podporu a urýchlenie aplikácií, pracovných postupov a transakcií. Fortinet preto prichádza s novinkou – s firewallom  novej generácie (NGFW) FortiGate 60F. Aké výhody prinesie spoločnostiam? Čítajte nižšie:

Najinovatívnejšie funkcie v novom FortiGate 60F


Digitálne inovácie a rýchle zavádzanie cloudu menia tvár dnešného podnikania. Organizácie prepájali pobočky spoliehaním sa na router WAN a okruh MPLS, čo viedlo k zlej používateľskej skúsenosti a zníženej produktivite. Dôsledkom bolo aj zvyšujúce sa obmedzenie šírky pásma siete a bezpečnostné problémy.

Vo FortiGate 60F nájdete pridanie jednej z najinovatívnejších funkcií: plnohodnotné riešenie SD-WAN a NGFW poháňané novým bezpečnostným procesorom ASIC SOC4 na zrýchlenie a vylepšenie pripojenia ku cloudu a WAN.

Spoločnosti potrebujú znížiť režijné náklady

FortiGate 60F firewall novej generácie konsoliduje SD-WAN pokročilým routingom a pokročilými bezpečnostnými funkciami do jediného zariadenia v spojení so zero-touch provisioning. Tie umožňujú správcom sietí rýchlo a ľahko nasadiť Secure SD-WAN.

Znižuje taktiež zložitosť a režijné náklady tým, že spája množstvo tradičných bodových produktov do jedinej ponuky. Táto integrovaná stratégia umožňuje vysoký výkon a lepšie užívateľské skúsenosti pri optimálnych celkových nákladoch.

Fortinet 60F Secure SD-WAN okrem zabezpečenia dnešných komplexných pripojení WAN dokáže prostredníctvom jedinej konzoly bez problémov rozširovať svoje zabezpečenie siete WAN do miestnej siete LAN.

Pre koho je FortiGate 60F určený?

Tento model bude v nasledujúcom období definovať vysokú úroveň zabezpečenia pre menšie podniky a pobočky.

„Hardvérová akcelerácia, port USB, ktorý vám umožňuje pripojiť kompatibilný modem USB 3G/4G od tretej strany, čím poskytuje ďalšie pripojenie WAN či srdce celého FortiGate – FortiOS, a jednoduchý manažment. Aj toto prináša nový rad FortiGate 60F,“ spresňuje Lukáš Zeman, Business Development Manager zo spoločnosti Veracomp Slovakia.

Znížte komplexnosť, náklady a čas odozvy pomocou skutočne konsolidovanej platformy bezpečnosti novej generácie. Lukáša môžeme pokojne kontaktovať na lukas.zeman@veracomp.sk